пульS – все про Кропивницький та область.
Соціум Топ новини

Уродженець Кіровоградщини потрапив у список Forbes “30 до 30”

Засновник онлайн-медіа “Слух” Максим Сердюк, родом із міста Олександрії Кіровоградської області, потрапив у список Forbes “30 до 30”.

Про це інформує пульS із посиланням на дані журналу Forbes та facebook-сторінку Максима Сердюка.

За словами самого Максима, зростав і формувався він в Олександрії.

“Уродженець міста, яке заснував Козак Вус, потрапив до рейтингу Forbes «30 до 30». Я родом із маленького міста Олександрія на Кіровоградщині. Там є сквер у центрі і на його території стоїть великий камінь із написом «На цьому місці буде споруджено пам’ятник Козаку Вусу», – пише, зокрема, Максим.

На сайті Forbes зазначають, що до першого українського рейтингу «30 до 30» увійшли не лише перспективні підприємці та IT-інноватори, а й спортсмени, музиканти і громадські діячі.

Максим Сердюк є засновником видання «СЛУХ», яке з’явилося кілька років тому з ініціативи квиткового сервісу Concert.ua. Медіа пише про сучасну музику та людей, які її створюють, випускає YouTube-шоу та документальні фільми. Один із популярних проєктів – десятисерійна стрічка «СПАЛАХ», яка розповідає про українську культуру. Перший випуск – про український фольк – набрав понад пів мільйона переглядів. За даними SimilarWeb, у вересні сайт Сердюка відвідало 130 000 осіб.