пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

В облраді назвали двох претендентів на посаду директора театру імені Кропивницького

На участь у конкурсі на посаду директора театру ім. М.Л. Кропивницького претендують два кандидати, повідомили в прес-службі Кіровоградської обласної ради.

У повідомленні зазначається, що на посаду директора Театру Корифеїв претендують місцевий актор Олексій Дорошев та режисер, який наразі працює в Києві – Сергій Корнієнко.

Нагадаємо, що Олексій Дорошев безуспішно балотувався на посаду директора театру в 2021-му році. У квітні 2023-го, після скандалу, спричиненого рішенням голови облради Юрієм Дроздом провести конкурс на посаду директора театру попри наявний контракт чинного очільнику закладу В’ячеслава Вандрашека, чи не єдиний з трудового колективу підтримав позицію влади. Про це заявив на прес-конференції 1 квітня.

Зазначимо, що у відповідь на прагнення керівництва обласної ради провести конкурс на вже вакантну посаду (В’ячеслав Вандрашек має контракт до завершення воєнного стану) колектив театру зареєстрував петицію із закликом до голови облради Юрія Дрозда, голови фракції «Батьківщина» Олександра Чорноіваненка, голови фракції «За мабутнє» Олександра Горбунова “припинити політичну атаку на комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького».

Станом на сьогодні, петицію набрала необхідну кількість голосів і чекає на розгляд.

Крім того, директор Театру Корифеїв В’ячеслав Вандрашек звернувся до суду, про що повідомляв в інтерв’ю пульS. Каже: на нього тиснуть вже не перший місяць.

Очільник закладу має контракт до завершення воєнного стану. Попри це, рішення провести конкурс голова облради Юрій Дрозд пояснював бажанням встановити прозорість у прийнятті кадрових рішень. Проте, станом на сьогодні, конкурси щодо керівників двох медичних закладів, які паралельно є депутатами обласної ради й призначались у такий же спосіб, як і Вандрашек, – не оголошені.

Конкурс на посаду директора – художнього керівника театру ім. М.Л. Кропивницького планують провести 14 вересня.