пульS – все про Кропивницький та область
Соціум

В ОДА заявили, що будівництво житла – другий важливий напрямок після аграрного

Сьогодні, 4 квітня, під час наради з керівниками громад і територій начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович наголосив на необхідності ретельно вивчити питання будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.

Відповідні проєкти розробляє держава сьогодні, під час війни, на завтра, коли країна відвоює мир на своїй землі.

Будівництво житла – це другий важливий напрямок після аграрного. Його область також не повинна втратити. Уряд вже збирає дані про ушкоджене житло. Простір для роботи величезний. І ми повинні спробувати піти далі паперів. Аналітика наших можливостей, зовнішніх потреб, ринку праці. Цю тему необхідно розгортати від теорії до практики. Ініціатива, прорахована, адаптована в проєкти державні і міжнародні, повинна йти і від нас, – наголосив Андрій Райкович.

Нині, на думку очільника області, треба шукати будь – які можливості економічного розвитку Кіровоградщини.

Війна триває. Як тилова область, ми виконуємо свої задачі і будемо працювати вдень і вночі, – наголосив Андрій Райкович. – Ми віримо в нашу армію, в наш народ, у силу духу і єдності фронту і тилу. Світ у нас вірить! От тому ми повинні думати, робити усе можливе і навіть більше, щоб країна вистояла, відродилася, пішла вперед. Тому можливості, потужності нашої області ми повинні не просто знати, а зміцнювати і заявляти про себе на всіх економічних платформах. Це – наше спільне завдання.