Пульс Exclusive
Різне

“7 днів і 10 годин”: в облраді підрахували, скільки на Кіровоградщині лунали сирени з початку війни

З початку війни на Кіровоградщині тривоги лунали більше 7 днів і 10 годин (загалом).

Про це у своєму зверненні повідомив голова Кіровоградської облради Сергій Шульга.

“Попросив колег подивитися, скільки часу лунали тривоги на Кіровоградщині. Знаєте, скільки? 7 днів, 10 годин і 47 хвилин. А ми так багато могли б зробити за цей тиждень з лишком… Та що за цей! Взагалі, скільки планів у нас було на цьогорічну весну”, – зазначає, зокрема, посадовець.

Він нагадав, як у лютому, буквально за тиждень до вторгнення, було засновано Муніципальну лігу на Кіровоградщині.

Тоді разом із усіма громадами визначили для себе маркери. Головний – це спільна робота. Але війна внесла свої корективи. Більшу частину запланованих проєктів довелося відкласти. Втім над кількома все ж продовжили працювати”, – повідомляє голова облради.

(Засідання Муніципальної Ліги)

І додає: cьогодні відбулася зустріч на тему реалізації міжмуніципального проєкту в регіоні. Це будівництво водогону на кілька громад.

І ось разом із головами територій ми за круглим столом обговорюємо його – жваво, в дискусії. І знаєте, я піймав себе на думці, що ніхто не сказав, «Навіщо?» або «Не треба нічого робити, бо хто його знає, що завтра буде?» чи «Давайте вже після війни…». Попри те, що зовсім поряд ворог руйнує все на своєму шляху, ми дивимося в завтра і йдемо вперед. Так, не такими темпами, не з такими ресурсами, але рухаємося. Будуємо плани і поволі їх втілюємо. Бо віримо в наші ЗСУ!” – пише Шульга.