Пульс Exclusive
Різне

Імовірна зміна кадрів в Кіровоградській облраді: бальнеологічну лікарню може очолити Табачук, “власність” – Шаповалов

Чергові кадрові рішення готуються в Кіровоградській обласній раді. Про це свідчить підтриманий сьогодні, 25 липня, проект рішення про “Про керівників комунальних підприємств” на засідання постійної комісії облради з питань власності.

Члени комісії погодили документ, яким передбачалося рекомендувати голові облради звільнити очільницю КП “Регіональний центр розвитку послуг” (розпоряджається комунальною нерухомістю) Марину Осіпову та керівника Знам’янської бальнеологічної лікарні Юрія Вісяникова.

Офіційна аргументація: проект рішення про їх призначення попередньо не набрав необхідної кількості голосів на сесії (обоє працюють в статусі виконувача обов’язків керівника).

Відтак члени комісії погодили ініціативу “рекомендувати” звільнення М. Осіпової та Ю. Вісяникова із займаних посад.

Кого планують призначити керувати РЦРП і бальнеологічною лікарнею на комісії не прозвучало, втім під час голосування голова комісії Андрій Табачук заявив про конфлікт інтересів і не брав участі в голосуванні. Пізніше голова облради Юрій Дрозд в коментарі пульS повідомив – на посаду директора Знам’янської бальнеологічної лікарні розглядається кандидатура депутата з ВО “Батьківщина” Андрія Табачука. КП “Регіональний центр розвитку послуг” може очолити депутат зі “Слуги народу” Владислав Шаповалов.

Невдовзі цю інформацію офіційно підтвердили і в прес-службі обласної ради:

Нагадаємо, що 25 квітня депутати обрали нового голову облради – Юрія Дрозда. Висунути його кандидатуру тоді запропонував згаданий вище Владислав Шаповалов. А на голосуванні підтримали фракції “Європейська Солідарність”, “За майбутнє” та “Батьківщина”.

Владислав Шаповалов – діючий депутат від “СН”, Андрій Табачук – від “Батьківщини”.