Пульс Exclusive
Різне

Послуги з обробки даних для лікарні на Кіровоградщині надасть однопартієць її нового керівника

На Кіровоградщині послуги з обробки даних для Знам’янської бальнеологічної лікарні надасть однопартієць її нового керівника.

Джерело: майданчик публічних закупівель Prozorro; інтерв’ю пульS з колишнім очільником лікарні.

Нагадаємо, наприкінці липня в Кіровоградській обласній раді комісія з питань власності, яку очолює депутат від “Батьківщини” Андрій Табачук, рекомендувала звільнити керівника Знам’янської бальнеологічної лікарні Юрія Вісяникова. Того ж дня стало відомо, що цю лікарню (станом на сьогодні – в статусі в.о.) очолить сам голова комісії – Андрій Табачук. Під час голосування на комісії власності депутат заявив про конфлікт інтересів і участі в ньому не брав.

Відповідно до договору, оприлюдненого в системі 29 серпня 2023 року, тобто вже за керівництва нового в.о. директора, Знам’янська бальнеологічна лікарня провела закупівлю щодо послуг з обробки даних.

Договір на 84 000 гривень підписали з ФОП Рубльовим Віталієм Олеговичем.

Він має розробити програмне забезпечення для оптимізації роботи спального корпусу, медичної частини, для оптимізації роботи бухгалтерського обліку та бронювання й провести аналіз ефективності роботи впроваджених інформаційних систем.

Єдиний учасник і переможець в спрощеній закупівлі – ФОП Рубльов – є депутатом Кропивницької районної ради від ВО “Батьківщина”.

Його портфоліо, як і портфоліо керівника Знам’янської бальнеологічної лікарні Андрія Табачука, наявне на сайті “Центру політичної освіти”.

Однопартієць керівника лікарні має надати послуги з обробки даних до 31 грудня 2023 року.