Пульс Exclusive
Різне

Родина лікарів-переселенців отримала службову квартиру на Жадова (ФОТО, ВІДЕО)

У Кропивницькому родина лікарів-переселенців отримала службову квартиру. Ключі від нового житла у багатоповерхівці на вулиці Жадова сьогодні, 21 квітня, сім’ї вручив голова Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

Сім’я Єрьоменків була змушена двічі тікати від війни – спочатку у 2014-му, а потім вже у 2022-му році.

Радислав Єрьоменко каже: з Северодонецька переїхали до Лисичанська, де працювали у лікарні. З початком бойових дій поїхали до Кропивницького – обжитися на новому місці допомогла подруга дружини Олени, з якою разом навчались у луганському університеті.

“Думали зупинитись тут (прим. – у Кропивницькому) на день-два. Але нас тут дуже тепло зустріли. Кропивничани дуже класні люди. Ми відчули тут безпеку й вирішили залишитись, влаштуватись на роботу”, – розповідає пані Олена.

Радислав наразі працює анестезіологом у пологовому будинку, Олена – у Центральній районній лікарні.

“Маю честь надати Вам можливість оселитись у двокімнатній квартирі цього будинку. Нехай вона стане Вашою домівкою. Господарю – ключі, а господині – документи”, – звернувся до родини Єрьоменків голова ОВА Андрій Райкович під час вручення ключів від нового житла.

Передісторія: 15 квітня під сім’я Єрьоменків взяла участь у заході з висадження дубів у парку Перемоги на честь українських міст-героїв. Тоді ж стало відомо, що родина лікарів працює у медзакладах Кропивницького, проживає в орендованій квартирі. Очільник області Андрій Райкович пообіцяв вирішити питання з житлом найближчим часом.

Сьогодні Єрьоменки отримали ключі від двокімнатної службової квартири у новобудові на вулиці Жадова.