Пульс Exclusive
Різне

В ОКВП “Дніпро-Кіровоград” змінюють керівництво: вже призначили нового в.о. гендиректора

В ОКВП “Дніпро-Кіровоград” змінюють керівництво. Олександр Пісний вже не очолює підприємство від сьогодні.

Про це повідомив ексголова Кіровоградської облради, депутат Сергій Шульга:

“Поспішають. За моєю інформацією, вже призначили нового в.о.гендиректора «Дніпро-Кіровоград» Миколу Романюка. Інші кандидатури, які розглядалися, відмовлялися очолити підприємство. Наступний крок – зміна штатного розпису”.

На фото: Олександр Пісний.

Невдовзі цю інформацію офіційно підтвердили в Кіровоградській обласній раді. Відтак, виконувати обов’язки гендиректора “Дніпро-Кіровоград” буде до недавнього часу заступник гендиректора з технічних питань Микола Романюк.

Нагдаємо, у квітні на пресконференції в обласній раді тодішній голова облради Сергій Шульга, коментуючи останнє сесійне засідання і бажання окремих депутатських груп зняти його з посади, заявив що фактично «йде війна за підприємство «Дніпро-Кіровоград».

Того ж дня провели пресконферецію і керівники фракцій “Батьківщина”, “За майбутнє” та “Європейська Солідарність” в обласній раді Олександр Чорноіваненко, Олександр Горбунов і Сергій Коваленко разом із тоді ще кандидатом на посаду голови облради Юрієм Дроздом.

(На фото зліва направо: Ю. Дрозд, О. Горбунов, О. Чорноіваненко, С. Коваленко).

На ній обранці закидали керівництву ОКВП на чолі з Пісним збільшення дебіторської заборгованості на підприємстві. На запитання, чи пов’язана ця ситуація зі зростанням в умовах війни заборгованості населення, Юрій Дрозд підтвердив, що так. Але дав зрозуміти, що «поставив би інший менеджмент».

25 квітня обласну раду очолив Юрій Дрозд.

Вже 12 травня працівник “Дніпро-Кіровоград” Сергій Карелін оприлюднив відкритий лист до керівництва області, у якому, зокрема, стверджував, що “підприємство зробили заручником політичних ігор депутатів та інших осіб, зацікавлених у доступі до ресурсів”. Тому, на його думку, посадовці ігнорували перелічені ним результати, яких вдалося досягти за менш ніж два роки. За кілька днів Сергій Карелін повідомив про подану заяву на звільнення.

А від сьогодні Олександр Пісний більше не виконує обов’язки генерального директора “Дніпро-Кіровоград”. Новим очільником став Микола Романюк. Відповідне розпорядження підписав новий керівник обласної ради Юрій Дрозд.

Нагадаємо, що до цього обласний водоканал понад 10 років очолював Роман Ілик. У березні стало відомо, що його підозрюють у неналежному виконанні своїх службових обов’язків, що спричинило збитки на суму 3,7 млн грн.

Використані фото: пульS, Кіровоградська обласна рада.