Пульс Exclusive
Різне

В управлінні капбудівництва прокоментували висновки ревізорів, які нарахували порушень на 1,6 млн грн

Управління капітального будівництва Кропивницької міської ради категорично не погоджується з висновками ревізійної комісії.

Про це інформує пульS із посиланням на сайт Кропивницької міськради.

Згідно з процедурою проведення перевірки, для сторони, яку ревізують, передбачена можливість викласти заперечення по суті її результатів.

У запереченнях до акту ревізії ми виклали чітку, обгрунтовану, юридично підкріплену позицію. Проте управлінням Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області вона була проігнорована. І у публікації на власній сторінці в соціальних мережах про це немає жодного слова, – відзначив Сергій Білокінь. – Жодного слова не було також про те, що під час ревізії левову частину так званих «порушень» було усунуто шляхом відшкодування та приведення до відповідності розбіжностей між кошторисною документацією, договірними цінами, та актами виконаних робіт. Всі, хто займається масштабними будівельними, реставраційними роботами, добре знають, що упродовж процесу їх виконання завжди з’являються додаткові заходи, обсяги, а проєкти – коригуються. Всі ці речі обраховуються і прозоро узгоджуються, відповідно до виконаних робіт. Тож ми будемо відстоювати власну позицію у законний спосіб.

Нагадаємо, раніше в Держаудитслужбі заявляли про виявлення порушень в управлінні капбудівництва міськради на 1,6 мільйона гривень.