пульS – все про Кропивницький та область.
Політика

Обласна рада звернеться до Кабміну щодо критичної ситуації з фінансуванням лікарень

Кіровоградська обласна рада планує звернутися до Кабміну з приводу врегулювання фінансових взаємин НСЗУ з медичними закладами Кіровоградщини.

Про це повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

Зазначається, що профільна комісія обласної ради підготувала проєкт звернення до Кабміну з приводу врегулювання фінансових взаємин із НСЗУ. Посадовець переконаний: документ слід розширити і додатково звернутися до Верховної Ради з тим, щоб збільшити видатки на галузь охорони здоров‘я.

“Сьогодні працювали над цим питанням разом із керівником обласної дитячої лікарні Василем Хорощаком. Медзаклад опинився у складній фінансовій ситуації. Зрештою, як і інші лікарні, які залежать від НСЗУ. Це серйозна проблема – її порушимо на сесії обласної ради. Будемо з депутатами шукати шляхи вирішення. Вдатися до скорочень чи до вимушених відпусток, як із-поміж іншого пропонує керівництво медзакладу, – не вихід. Цього категорично не можна допустити! Перекласти фінансове навантаження на пацієнтів – також неправильно, адже є закон, за яким держава взяла на себе гарантії безоплатного медичного обслуговування”, – зазначає С. Шульга.

Нагадаємо, обласний онкоцентр недоотримав майже 14 мільйонів гривень від НСЗУ.

Cесія Кіровоградської обласної ради відбудеться 17 вересня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.
Тільки про головне коротко і по суті.