пульS – все про Кропивницький та область
Політика

“Власність” і бальнеологічна лікарня: в обласній раді планують звільнити директорів двох комунальних підприємств

В Кіровоградській обласній раді планують звільнити двох керівників комунальних підприємств. Постійна комісія власності, яка нещодавно отримала нового очільника, рекомендуватиме голові облради провести нові кадрові рішення.

Відповідні документи на своїй сторінці у мережі facebook опублікував депутат Кіровоградської обласної ради, голова обласної ради протягом 2020-2023 років Сергій Шульга.

Ідеться про очільницю Регіонального центру розвитку послуг (підприємство розпоряджається комунальною нерухомістю) Марину Осіпову та керівника Знам‘янської бальнеологічної лікарні Юрія Вісяникова.

Відповідно до проєктів рішення, комісія з питань вланості рекомендує голові облради Юрію Дрозду звільнити вищезазначених керівників із займаних посад, при цьому не аргументуючи відповідне звернення. Одночасно пропонується призначити нових осіб на керівні посади. Кого саме – не уточнюється.

Депутат облради Сергій Шульга, який і оприлюднив проєкт рішення з комісії власності, зазначає: Марина Осіпова та Юрій Вісяников “за результатами 2022 року показали свою ефективність” і їм “вдалося вивести підприємства з кризи, осучаснити їх, оновити підходи до управління, вивести діяльність у прозору площину”.

“Причому, кого мають намір призначити натомість традиційно залишається таємницею – ні резюме, ні довідок. Але й так очевидно, що все відбуватиметься в контексті політичних розрахунків за сесію 25 квітня. До речі, я вже це говорив і ще раз нагадаю, що на інших керівників успішних підприємств і закладів продовжується тиск”, – додає Шульга.

Нагадаємо, віднедавна комісію з питань власності очолює депутат від “Батьківщини” Андрій Табачук. Це рішення прийняли на першій сесії за головування нового голови облради Юрія Дрозда. До слова, кандидатуру останнього на посаду керівника облради тоді підтримали фракції “За майбутнє”, “Європейська Солідарність”, “Батьківщина”. Посаду керівника апарату обласної ради зайняв Павло Топчій, який на виборах з 2006 по 2015 роки балотувався від “Батьківщини”.