Пульс Exclusive
Різне

11 мільйонів на вибивання боргів: «Дніпро-Кіровоград» шукає колекторів

ОКВП “Дніпро-Кіровоград” планує витратити 11 мільйонів гривень на послуги колекторських агентств щодо стягнення заборгованості за послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Раніше голова обласної ради заявляв про значну дебіторську заборгованість на підприємстві й ініціював зміну менеджменту на Водоканалі.

Відповідний тендер, опублікований в системі публічних закупівель Prozorro.

За інформацією з проєкту договору, фірма-переможець торгів буде інформувати боржників по телефону про необхідність оплати заборгованості, надсилати їм SMS і навіть голосві повідомлення.

Передбачається також ведення реєстру боржників.

Колекторські агентства будуть надавати звіти про вчинені заходи щодо боржників із зазначенням дати й “результату вчинених дій”.

Наразі триває етап подання пропозицій компаніями-учасниками закупівлі.

Нагадаємо, у травні в.о. гендиректора ОКВП “Дніпро-Кіровоград” став Микола Романюк. Зміні керівництва на підприємстві передувала зміна влади в Кіровоградській обласній раді. Тоді ще кандидат на посаду голови облради Юрій Дрозд на спільній пресконференції з головою фракції ВО “Батьківщина” Олександром Чорноіваненком, головою фракції “Європейська Солідарність” Сергієм Коваленком та очільником фракції «За майбутнє» Олександром Горбуновим заявляв, що має претензії до менеджменту обласного Водоканалу.

Передусім, ішлося про збільшення дебіторської заборгованості на підприємстві.

Тоді Юрій Дрозд зазначав, що для зменшення заборгованості “Дніпро-Кіровоград” мало б вести роз’яснювальну роботу серед споживачів.

Нагадаємо, в серпні на ремонт парадних сходинок дирекції ОКВП «Дніпро-Кіровоград» витратили понад 150 тисяч гривень.