Пульс Exclusive
Різне

Голова Кіровоградської обласної ради підписав розпорядження про звільнення і призначення керівника театру Кропивницького

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд підписав розпорядження щодо звільнення директора Театру Корифеїв В’ячеслава Вандрашека і призначення очільником Сергія Корнієнка.

пульS має світлини цих документів, адже на сайті Кіровоградської обласної ради зазначені документи (станом на 09:40) досі не опубліковані. Їх додали пізніше.

Попри обіцянки виносити кадрові питання на сесіію, голова облради Юрій Дрозд одноосібно видав розпорядження відносно зміни керівництва Театру Корифеїв.

Відомо, що очільник цього закладу В’ячеслав Вандрашек наразі судиться з обласною радою. Втім, конкурс на посаду директори, незважаючи на наявний контракт чинного керівника, таки провели. До позиції Мінкульту, як і до думки більшості колективу теж не дослухались.

Сьогодні о 08:30 до В’ячеслава Вандрашека завітали представники обласної ради, які повідомили, що той має збирати речі й ознайомили з відповідними розпорядженнями голови.

“Завтра планують завести Корнієнка”, – сказав Вандрашек.