Пульс Exclusive
Різне

Дрозд представив Корнієнка в статусі керівника театру імені Кропивницького, зазначивши, що чекає на гастролі по Європі (ФОТО)

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд представив колективу Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького його нового директора-художнього керівника Сергія Корнієнка сьогодні, 27 вересня.

Про це повідомили в прес-службі обласної ради.

У своїй промові Юрій Дрозд озвучив сподівання, що “талановитий і досвідчений колектив Театру корифеїв допоможе реалізувати всі творчі задуми нового керівника”.

Зазначається також, що “голова обласної ради чекає, що вистави театру імені Марка Кропивницького побачать шанувальники мистецтва у Чернівцях та Миколаєві, Черкасах та Ужгороді, Львові та Одесі, Вінниці та Херсоні тощо”.

«Обласна рада зробить усе, аби організувати і забезпечити ці гастролі», – підкреслив Юрій Дрозд, зазначивши, що найближчим часом чекає на виступи колективу театру в Польщі, Словаччині, Німеччині та Угорщині – там, де нині сконцентрувалась найбільша кількість українців, що виїхали за кордон, рятуючись від війни.

Нагадаємо, попри не вакантну посаду керівника театру (ним, маючи контракт, керував В’ячесла Вандрашек), Юрій Дрозд підписав розпорядження щодо проведення конкурсу.

Переможцем у ньому став режисер із Києва Сергій Корнієнко. На рішення керівництва облради не вплинула ані позиція колективу, ані позиція Мінкульту.

Крім того, петиція на підтримку В’ячеслава Вандрашека набрала необхідну кількість голосів. Наразі розпочались судові процеси, ініційовані Вандрашеком.

Попри обіцянку виносити кадрові рішення на сесію, голова облради Юрій Дрозд одноосібно підписав розпорядження про звільнення Вандрашека і, відповідно, призначення Корнієнка.

Вчора о 08:30 до В’ячеслава Вандрашека завітали представники обласної ради, які повідомили, що той має збирати речі й ознайомили з відповідними розпорядженнями голови. Сьогодні останній представив нового керівника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хто та чому «зливає» Дрозда? В облраді закінчилася більшість так і не розпочавшись“.